Sen Anlat Karadeniz
Vídeos destacados
Asiye, Mustafa'nın topuğuna sıkıyor! - Sen Anlat Karadeniz 6. Bölüm
Hadi hadi çok konuşmaaa #senanlatkaradeniz
Nazar, Saniye'yi AZARLADI! #senanlatkaradeniz
Nefes bir bakışıyla Tahir'i sakinleştiriyor 😍 Sen Anlat Karadeniz 6. Bölüm
Mustafa kendini VURDU! #senanlatkaradeniz
Esma ve Nefes'in acı ortaklığı #senanlatkaradeniz
Asiye, Mustafa'nın topuğuna sıkıyor! - Sen Anlat Karadeniz 6. Bölüm
Hadi hadi çok konuşmaaa #senanlatkaradeniz
Nazar, Saniye'yi AZARLADI! #senanlatkaradeniz
Nefes bir bakışıyla Tahir'i sakinleştiriyor 😍 Sen Anlat Karadeniz 6. Bölüm
Mustafa kendini VURDU! #senanlatkaradeniz
Esma ve Nefes'in acı ortaklığı #senanlatkaradeniz
Mustafa kendini vuruyor! - Sen Anlat Karadeniz 6. Bölüm
Tahir, Nefes diye deliriyor 💥 #senanlatkaradeniz
Asiye, Mustafa'yı vurmaya hazırlanıyor! - Sen Anlat Karadeniz 5. Bölüm
Mustafam beni aldatayi! - Sen Anlat Karadeniz 5. Bölüm
Bir gün bunu senin için yaptığımı anlayacaksın Tahir... - Sen Anlat Karadeniz 5. Bölüm
🔥Sen Anlat Karadeniz’in İkinci Sezonundan En İyi Sahneler 🔥
Mustafa abi yayladaki eve kadın atmış! - Sen Anlat Karadeniz 5. Bölüm
"Abimi öldürdükten sonra da böyle uyumuştu" - Sen Anlat Karadeniz 5. Bölüm
Saniye, Mercan'a Tahir için gecelik alırsa 😂😂 #senanlatkaradeniz
Abone olmak için tıklayın 👇 Geçmişte para karşılığı satılmış bir çocuk gelin olan Nefes ve oğlu Yiğit’in hikâyesinin anlatıldığı dizinin yönetmen koltuğunda Osman Sınav yer alıyor. Dizinin senaryosu ise Sinegraf senaryo grubu tarafından kaleme alındı. Trabzon yaylarında çekimlerine devam dizi; Ulaş Tuna Astepe, İrem Helvacıoğlu, Mehmet Ali Nuroğlu, Sinan Tuzcu, Gözde Kansu ve Öykü Gürman’ın yer aldığı geniş oyuncu kadrosuyla da dikkat çekiyor. Yapım - Sinegraf Yönetmen - Murat Onbul - Yusuf Ömer Sınav Senaryo - Erkan Birgören Oyuncular - Ulaş Tuna Astepe(Tahir), İrem Helvacıoğlu(Nefes), Mehmet Ali Nuroğlu(Vedat), Sinan Tuzcu(Mustafa), Öykü Gürman(Asiye) Sen Anlat Karadeniz YouTube Kanalına Abone Olmak İçin; https://goo.gl/J6yFwE atv Resmi YouTube Kanalına Abone Olmak İçin; https://...
Sen Anlat Karadeniz — Preguntas frecuentes
Según las estimaciones actuales de CPM, los ingresos de AdSense de YouTube de Sen Anlat Karadeniz rondan los $427 al mes.
Según la frecuencia de subida reciente y los CPM estimados, Sen Anlat Karadeniz gana aproximadamente $2 – $5 por video.
Sen Anlat Karadeniz tiene 5.41M suscriptores.
Sen Anlat Karadeniz ha alcanzado 5.09B visualizaciones en total.
Sen Anlat Karadeniz ha subido 12.9K videos hasta ahora.
Sen Anlat Karadeniz promedia alrededor de 21.3K visualizaciones por video.
Sen Anlat Karadeniz creó su canal de YouTube el 22 de diciembre de 2017.
Analiza este canal en profundidad
Descubre el ADN del canal, comparativas con competidores, palabras clave y oportunidades de contenido con TubeKit AI.
Empezar gratis