Перейти к основному содержимому
GÜLSÜMÜN SARAYI TV

GÜLSÜMÜN SARAYI TV

Подписчики, просмотры и доход на YouTube
2K видео 10 лет DE
Отслеживать канал
Подписчики
4.7M
Всего просмотров
966.91M
Оценка дохода в месяц
$183
Видео
2K
Оценка дохода на видео
$40 – $107
Приблизительная оценка по средним просмотрам и типичному CPM. Фактический доход отличается.
Средние просмотры на видео
121.4K
~2 видео в месяц
Следующая веха по подписчикам
5M
300K осталось

Лучшие видео

Çikolatali Çörek Tarifi. Böylesini Hiç Yemediniz İnanılmaz Lezzetli Kolay. #çörek #çikolata #tatlı

11.3K просмотров · 1 неделю назад

Pastanelerın sır gibi sakladığı çikolatalı çörek tarifi. 5 dakikada 1 tepsi bitti. Annemin Tarifi.

8.2K просмотров · 3 недели назад

Beş yıldızlı bir şef bana bu kabarık kızarmış yumurta hilesini öğretti - herkes yapabilir! #yumurta

16.7K просмотров · 1 месяц назад

Böylesini hiç yemediniz. inanılmaz Kolay tarif. #Avokado #noğut #kolaytarifler #10dakikada #yeni #1k

1.62M просмотров · 1 месяц назад

Bes yıldızlı bir çef bana bu yumurta tarifini ögreti. #yumurta #5dakikada #soğan #beşyıldızlı #yeni

15.6K просмотров · 1 месяц назад

Avakado, Nohut 10 Dakikada hazir. Bes yildizli bir sef bu Kahvalti hilesini ögretti. Vegane Tarif

12.7K просмотров · 1 месяц назад

Beş yıldızlı bir şef bana bu Yemek hilesini öğretti— İnanılmaz lezzetli. PATATES. KABAK. PATLICAN

7.1K просмотров · 1 месяц назад

EN KOLAY Evde Sushi Nasil yapilir? Bukadar kolaymi? Çıtır shushi Tarifi. Pirinc ve yumurta karistir

4.2K просмотров · 1 месяц назад

Lezzet bombası! Mükemmel Patates Yumurta, Yumurtaları Eski Usulde Pişirmeyi Bırakın. 5 Dakikada

10.3K просмотров · 5 месяцев назад

ET YOK. İnananılmaz! Etten daha lzzetli. Patates biftek. ÇITIR TAVUK VEGAN. ET YOK. Yumurta yok.

12.7K просмотров · 5 месяцев назад

ÇITIR TAVUK VEGAN. ET YOK. İnananılmaz! Etten daha lezzetli. Hiç pişirdinizmi? Soğan. Yumurta yok

35.7K просмотров · 5 месяцев назад

Kremalı soğanlı Tavuk. O kadar lezzetli ki neredeyse her gün pişiriyorum! Lezet bombası! Patates

5.3K просмотров · 5 месяцев назад

Patates hiç bu kadar lezzetli olmamıştı. Kolay tarif #Patates #yumurta #peynir #5dakikada #domates

40.3K просмотров · 6 месяцев назад

İnanılmaz! Fırında Tavuk Patates Tarifi. Hiç bu kadar lezzetli olabileceğini düşünmezdim! Pirinç. 2

6.8K просмотров · 6 месяцев назад

Tavuk kebap! Patlıcan. Kabak. Lezzet bombası. Sonuca ŞAŞIRACAK. Efsane Tavuk yemeği. Lezzetli, KOLAY

9.2K просмотров · 6 месяцев назад
Дата регистрации: 2016
Страна: DE
Всего просмотров: 966,912,304
Количество видео: 1,986
URL: @gulsumunsarayitv

Kanalıma hoşgeldiniz. Bu kanalda sadece sağlıklı tarifler değil, aynı zamanda klasik ev yemeklerinden nefis tatlılara kadar her damak zevkine uygun lezzetli tarifler bulacaksınız. 🥘 Her ülkeye ait geleneksel tatlara, her tarif özenle seçildi, evde defalarca denendi ve tam kıvamında hazırlandı. ✅ Pratik – ✅ Ekonomik – ✅ Garantili Lezzet ✅ Sağlıklı tarifler Kanalımda herkesin kolayca yapabileceği, lezzetiyle fark yaratan tarifler sizi bekliyor. Yeni tariflerden haberdar olmak için abone olmayı unutmayın! Mutfağın keyfini birlikte çıkaralım. 🧡 Reklam işbirliği. gulsumunsarayi@outlook.com

GÜLSÜMÜN SARAYI TV — Часто задаваемые вопросы

По текущим оценкам CPM доход GÜLSÜMÜN SARAYI TV от YouTube AdSense составляет около $183 в месяц.

Исходя из недавней частоты загрузок и оценочных CPM, GÜLSÜMÜN SARAYI TV зарабатывает примерно $40 – $107 за видео.

У GÜLSÜMÜN SARAYI TV 4.7M подписчиков.

GÜLSÜMÜN SARAYI TV набрал 966.91M просмотров в общей сложности.

GÜLSÜMÜN SARAYI TV загрузил 2K видео на данный момент.

У GÜLSÜMÜN SARAYI TV в среднем около 121.4K просмотров на видео.

GÜLSÜMÜN SARAYI TV создал свой канал на YouTube 12 марта 2016 г..

Проанализируйте этот канал детально

Изучите ДНК канала, сравнение с конкурентами, ключевые слова и контентные возможности в TubeKit AI.

Начать бесплатно