Ana içeriğe geç
SH kids

SH kids

YouTube Abone, İzlenme ve Kazanç
692 video 11 yıl TR
Kanalı takip et
Abone
12.6M
Toplam izlenme
10.06B
Tahmini aylık kazanç
$117
Video
692
Tahmini kazanç / video
$1 – $4
Ortalama izlenme ve tipik CPM aralığına göre kaba tahmin. Gerçek kazanç değişir.
Ortalama izlenme / video
23.9K
~39 video / ay yükleme temposu
Sonraki abone hedefi
50M
37.4M abone kaldı

Öne çıkan videolar

See You Later, Alligator 🐊| Kids Songs Medley | Nursery Rhymes for Kids & Super Simple Songs Cartoon

13.7K izlenme · 1 ay önce

I Love You Mommy & Daddy Song | Nursery Rhymes for Kids | Super Simple Songs | SH Kids v2

30.4K izlenme · 1 ay önce

See You Later, Alligator 🐊 | Kids Songs Medley | Nursery Rhymes for Kids | Super Simple Songs 3D

5.9K izlenme · 1 ay önce

I Love You Mommy & Daddy Song | Nursery Rhymes for Kids | Super Simple Songs | SH Kids v1

14.8K izlenme · 1 ay önce

ABC Train | A is for Ant, B is for Banana | Alphabet Song for Kids | SH kids | XYZ

17.3K izlenme · 1 ay önce

ABC Truck | A is for Ant, B is for Banana | Alphabet Song for Kids | SH kids

24.8K izlenme · 1 ay önce

ABC Train | A is for Ant, B is for Banana | Alphabet Song for Kids | SH kids | VWX

17.1K izlenme · 1 ay önce

See You Later, Alligator 🐊 | Kids Songs Medley | Nursery Rhymes for Kids | Super Simple Songs

10.2K izlenme · 1 ay önce

ABC Train | A is for Ant, B is for Banana | Alphabet Song for Kids | SH kids | STU

18.1K izlenme · 1 ay önce

ABC Train | A is for Ant, B is for Banana | Alphabet Song for Kids | SH kids | PQR

18.6K izlenme · 2 ay önce

Dudi Dudi Dam Dam Dance | Dodi Dodi Dum Dum Kids Dance | Vegetables & Fruits | Babies Rhymes

85.8K izlenme · 2 ay önce

ABC Train | A is for Ant, B is for Banana | Alphabet Song for Kids | SH kids | MNO

17K izlenme · 2 ay önce

ABC Train | A is for Ant, B is for Banana | Alphabet Song for Kids | SH kids | JKL

15.8K izlenme · 2 ay önce

Dudi Dudi Dam Dam Dance | Dodi Dodi Dum Dum Kids Dance | Sea Animals & Desserts | Babies Rhymes

53.9K izlenme · 2 ay önce

ABC Train | A is for Ant, B is for Banana | Alphabet Song for Kids | SH kids | GHI

15.6K izlenme · 2 ay önce
Katılım tarihi: 2015
Ülke: TR
Toplam izlenme: 10,062,461,014
Video sayısı: 692
URL: @shkidschannel

Kanalımız öncelikli olarak çocukların eğleneceği özgün içerikler oluşturmak amacıyla açılmıştır. Kanalımıza abone olarak yeniliklerden anında haberdar olabilirsiniz. Eğlenceli vakitler geçirmeniz dileğiyle ...

SH kids — Sıkça Sorulan Sorular

Güncel CPM tahminlerine göre SH kids kanalının YouTube AdSense kazancı aylık yaklaşık $117.

Son yükleme sıklığı ve tahmini CPM'lere göre SH kids video başına yaklaşık $1 – $4 kazanıyor.

SH kids kanalının 12.6M abonesi var.

SH kids toplam 10.06B görüntülenmeye ulaştı.

SH kids şu ana kadar 692 video yükledi.

SH kids video başına ortalama yaklaşık 23.9K görüntülenme alıyor.

SH kids YouTube kanalını 4 Şubat 2015 tarihinde açtı.

Bu kanalı derinlemesine analiz et

TubeKit AI ile kanal DNA’sı, rakip kıyaslaması, anahtar kelime ve içerik fırsatlarını keşfet.

Ücretsiz başla